• BIST 115.171
  • Altın 326,530
  • Dolar 6,1578
  • Euro 6,6877
  • Aksaray 3 °C
  • Konya 1 °C
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 5 °C

Medcezir Sosyal Tesisleri Olarak Eskil'in Yaşam Kalitesine Katkı Sağlıyor

Medcezir Sosyal Tesisleri Olarak Eskil'in Yaşam Kalitesine Katkı Sağlıyor
Enver Tüzün, Eskilli genç girişimci...

6 yıl önce Medcezir düğün salonu işletmenliğiyle başladığı iş hayatını, aldığı dev ihaleyle Eskil Medcezir Sosyal Tesisleri ile sürdürüyor.

Medcezir Sosyal Tesisleri; İki düğün salonunun yanı sıra, kır düğün bahçesi, havuz başı düğün, yemek organizasyonu, yüzme havuzu, kafe, çay bahçesi, halı saha ve piknik alanlarıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Enver Tüzün, "Medcezir Sosyal Tesisleri olarak önceliğimiz hemşehrilerimize sağlıklı bir şekilde hizmet etmek. Düğün salonlarımızda 1 yıldır aynı fiyattan 4.100 ile 7.000 TL arası değişen fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu hizmeti verirken de yaptığımız işin öneminin farkındayız. Şöyle ki insan hayatında bir kez evlenir ve düğün insanın ömrünce unutamayacağı müstesna günlerdir. Bir yandan evlatlarının mürüvvetlerini gören ebeveynler için misafirleri ağırlama telaşı, bir yandan da önemli bir mutluluk kaynağı. İşte bu bilinçle geçen Konya'dan salonumuzdaki bir düğüne davetli gelen hemşehrimiz odama gelerek Enver Bey sizi tebrik ediyorum, ne kadar nezih bir ortamda düğün tutuyorsunuz Konya başta olmak üzere bir çok farklı yerde düğün salonuna gittiğimizde kişi eğlenemiyor sahneye çıkıyor bahşiş için dan dan davul sesi, ama sizin burada çok nezih bir ortam var sizi tebrik ediyorum dedi. Hemşehrimizin de somut bir şekilde ifade ettiği gibi bizim önceliğimiz evlenen genç çiftlerimizi ve onların misafirlerini kendi misafirimiz gibi görüp alnımızın akıyla çıkmak, ayrıca uzman ekibimizle düğünlerde salon ya da istenilen yerde yemek servisi bulunmaktadır, video fotoğraf başta olmak üzere bütün zahmeti çekiyoruz." dedi.

Tesisimizde havuzumuzda 10.00 ile 19.00 saatleri arasında sınırsız giriş sadece 20 lira, halı sahamız hemşehrilerimize hizmet vermektedir en kısa sürede halı sahayı kapalı hale getireceğiz, ayrıca kır düğün bahçesi, ailelere özel mekanların bulunduğu kafe ve çay bahçesi, piknik alanları ile hemşehrilerimizin hizmetindeyiz.

Medcezir Sosyal Tesisleri Foto Galeri İçin Tıklayınız...

Dev İhaleyi Eskilli Genç Girişimci Kazandı

20_1.jpg20_10.jpg20_12.jpg

 

 

Bu haber toplam 2964 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Haber Fark | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.