Bu yolda birilerinin ölmesi mi bekleniyor?
Yayınlanma:
Eskil ilçesini Aksaray'a bağlayan İkizce yaylası istikametinden Sultanhanı kasabasına, oradanda Aksaray’a giden yol adeta savaş alanı görüntüsünü andırıyor.
Sürücülere korkulu anlar yaşatan yola bütün uyarılarımıza rağmen bakım yapılmaması vatandaşların tepkisini çekmeye devam ediyor.
Görüşlerini açıklayan sürücüler "söz konusu yolda zikzak yapmadan araç kullanmak ne yazıkki imkansız ‘ adı geçen yol’a bakım yapmak için illa ki birkaç vatandaşın ölmesi mi lazım? Belediye bizim çalışma sahamızda değil diyor. Özel idare ise böyle bir yolun varlığından habersiz. Seçim döneminde bizden oy isteyen Milletvekillerimiz nerede, İl Genel Meclis Üyelerimiz Necip Çeçen, Kamil Altan, İbrahim Koyuncu nerede, Siyasi partilerin temsilcileri nerede? yetkilileri bir daha uyarıp mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.’ Diyerek tepkilerini dile getirdiler
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.