Zavlak ve AK Parti teşkilatının paylaşımlarında dikkat çeken detay! !

Zavlak ve AK Parti teşkilatının paylaşımlarında dikkat çeken detay! !

Eskil’de sağlık alanında iyileştirmeler tüm hızıyla devam ediyor.

Eskil’e yapılması planlanan Eskil Devlet Hastanesi için ilk kazama vuruldu. Eskil Belediye başkanı Mustafa Zavlak yapılan çalışmayı bir kareyle takipçilerine duyurdu. Zavlak ile Eskil AK Parti Teşkilatı’nın paylaşımlarındaki farklılık ise dikkatlerden kaçmadı.

Eskil’e donanımlı bir hastane yapımı için sağlık açısından gelişmeyen Eskil'e, geçmiş dönem Eskil Belediye Başkanı Necati Belgemen ve AK Parti yönetimi yoğun çaba sarf etmişti. Yapılan çalışmalar sonucu, ülkemizde ciddi bir deprem yaşanmasına rağmen yaptırılacak hastane yatırıp planlamasına alınmıştı. Hükümetin tasarruf tedbirleri almasına rağmen, Eskil Devlet Hastanesi’nin yapımı için çalışmalar başlatıldı. Yeni hastanenin yapılacağı arsada zemin etüt çalışmalarına hız verildi.

Konuya ilişkin Eskil Belediye Başkanı Mustafa Zavlak yaptığı paylaşımda, “İl Başkanım Hamza Aktürk’e, vekillerim Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’a, Başhekim ve müdürüme Hastanemizin Eskil’e kazandırılmasında emeği bulunan, herkese ilçem ve şahsım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye not düştü.

Hastane başhekimi ve müdürüne teşekkür edecek nezaketi gösteren Zavlak’ın paylaşımında, AK Parti Eskil İlçe Başkanı ve ilçe yönetimi ile birlikte bir önceki dönem hastane için çalışmalar yapan selefi Necati Belgemen’i anmaması dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Eskil AK Parti İlçe Teşkilatı da yaptığı paylaşımda ise, Zavlak’tan farklı olarak Necati Belgemen ve AK Parti Eskil İlçe Başkanı Bayram Yalvaç isimlerine teşekkür ettiği görüldü.

Zavlak’ın paylaşımı şu şekilde, “Bakanlığımızca Eskil Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasının zemin etüdü çalışmaları başladı. Ne mutlu ki, tasarruf tedbirlerine rağmen, ilçemize yeni hizmetler kazandırmak için gece gündüz demeden verdiğimiz çaba ve gayretin meyvelerini alıyoruz. İl Başkanım Hamza Aktürk’e vekillerim Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy’a, Başhekim ve müdürüme Hastanemizin Eskil’e kazandırılmasında emeği bulunan, herkese ilçem ve şahsım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum” notunu düştü.

Hastane çalışmaları sürecinde hem Necati Belgemen’in hem de Mustafa Zavlak’ın bulunduğu fotoğrafları paylaşan AK Parti Eskil İlçe Başkanlığı ise, “Yeni Devlet Hastanesi projemizin zemin etüt çalışmaları bugün itibariyle başladı. Kısa bir süre içerisinde inşaat çalışmaları da başlayacak ilçemize hayırlı olsun.

Sürecin başından bu tarafa büyük emekleri olan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, Milletvekillerimiz Sayın Cengiz Aydoğdu ve Hüseyin Altınsoy, il başkanımız Sayın Hamza Aktürk, önceki dönem Belediye Başkanımız Necati Belgemen, Belediye Başkanımız Mustafa Zavlak ve ilçe başkanımız Bayram Yalvaç'a emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.” Denildi.

448201326-122148337682220788-6028869440225892167-n.jpg

haberfark.net

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum