İşte örnek alınanlar!

İşte örnek alınanlar!

'Evlenirsem hayranlarım bana küser, şöhretimi kaybederim' endişesi taşıdıkları düşünülen ünlüler aslında ne mi yapıyor? Hep birlikte öğrenelim...

Haber: M. Fatih Gediman ajans5
Sürekli ekran önünde olan ve halkın layık görmesini beklemeden kendilerine SANATÇI yakıştırmasını yapan Televole dünyası , toplum ahlakına birinci dereceden tehdit unsuru haline geldi.

Magazin Dünyasında topluma örnek olması gereken isimler son günlerde karı ve koca değiştirmekle meşgul… Komedyeninden şarkıcısına bir çok ünlü Türk toplumu için en önemli unsurlardan birisi olan aile olgusunu oyuncağa çevirerek , yalnızca lafta örnek birer vatandaş olduklarını ve toplum için örnek değil birer tehdit olduklarını gösteriyorlar. Nikah masasına oturma konusunda adeta birbiriyle yarışıyor. İşte evlilik rekortmeni ünlüler...  İşte magazin dünyasından, aile yapısını tehdit altına alan bazı örnekler…

SEDA SAYAN: 7 KOCALI BAYAN
Türk toplumunun gözleri önünde 5 adamla evlenen Seda Sayan, adeta bu geminin dümenini tutanlardan. Akıl almaz bir serüveni olan Seda Sayan’ın , online ansiklopedi olan Wikipedia’daki profilinin büyük kısmını kocaları oluşturuyor. 1987’de Rıdvan Kılıç’la evlenen Sayan, aynı sene içerisinde bu isimle boşandı. Hemen ardından 1990’da Türk Spor kamuoyunun yakından tanıdığı Sinan Engin ile hayatını birleştiren Seda Sayan, 1995’te bu evliliğini de bitirdi. 98’de Soner Yapcacık’la hayatını birleştirdikten hemen 1 yıl sonra boşandığını duyuran Sayan için 4 koca arayışı dönemi başladı. 2000 yılında Tuncay Kıratlı ile nikah masasına oturduktan sonra 1 yıl içerisinde bu ismi de eskiterek 2001’de ayrılık srenlerini çaldırdı. Durmak bilmeyen Sayan, 2004 Yılında Futbolcu Hakan Şükür’ün karşı çıkışlarına rağmen Kardeşi Gökhan Şükür ile evlendi. 1 yıl içerisined Gökhan Şükür’e kapıyı gösteren Sabahların Sultanı(!), AKP ile adı sık sık anılan türkücü Nihat Doğan’la uzun süreli bir evlilik dışı bir ilişki yaşadı. Nihat Doğanı’da koleksiyonuna dahil eden Seda Sayan’ın son durağı kendisinden yaşça oldukça küçük olan Türkücü Onur Şan oldu. 2008 yılında Onur Şan ile nikah Memuru karşısında evliliğe imza atan Sayan, geçtiğimiz aylarda bu ilişkisini de sonlandırdı. Seda Sayan’ın 1 oğlu var…

ŞOVMEN ERBİL’İN 5 EVLİLİK ŞOVU!
Ünlü şovmen ilk evliliğini Muhsine Kamiloğlu ile yaptı. Bu evlilikten ilk kızı Sezin dünyaya geldi. Erbil, Muhsine Hanım'dan boşandıktan bir süre sonra yine aynı kişiyle evlendi. Ancak bir süre sonra tekrar ayrıldılar. Erbil, üçüncü kez nikah masasına manken Nergis Kumbasar'la oturdu. İkinci kızı Yasmin dünyaya geldi. Ünlü sunucunun dördüncü eşiyse kendisinden 25 yaş küçük Ankaralı eşi Sedef Altıntaş. 1.5 yıl süren bir evlilik oldu. Erbil'in son eşiyse Tuğba Coşkun Erbil. İkilinin Ali Sadi Erbil adında bir oğulları var.

AKSUNUN TARİHİNDE 4 KOCA VAR!
İlk evliliğini Hasan Yüksektepe ile yaptı. Daha sonra Engin Aksu ile nikah masasına oturdu. Şöhrete ilk adım attığı günlerde yapılan bu evlilik de fazla uzun sürmez. Minik Serçe lakaplı şarkıcı üçüncü evliliğini 1980'de Sinan Özer'le gerçekleştirdi. Bir yıl sonra da, bu evliliğin meyvesi olan Mithatcan doğdu. Ama kendisine oğul verdiği bu evliliği de 3 yıl sürdü. Sezen son kez 1993'te gazeteci Ahmet Utlu'yla evlendi. Ancak kısa bir süre sonra ondan da ayrıldı.
 

ADNAN ŞENSES: 6 EŞ
Şenses,  ilk evliliğini, 1961'de kendisinden yaşça büyük Suzan Yakar'la yaptı. İkili 1963'te boşandı. 1964'te Meral Tunalı ile evlendi. Dört yıl süren bu evlilikten Arzum adlı bir kızı oldu. Ardından, Ayten Kahraman'la nikah masasına oturdu, bu evlilik de bitti. Dördüncü evliliğini Londra'da, Christine adlı bir İngiliz kızıyla yaptı. Sonuç yine fiyasko oldu. 1984'te beşinci nikahını Hayal Devran'la kıydı, 6 ay sonra tek celsede boşandı. Adnan Şenses'in şimdiki eşi 1990'da nikah masasına oturduğu Lale Hanım...

ESRA AKKAYA DA BEŞLEYENLERDEN
Oyuncu Akkaya, ilk evliliğini Arda isminde bir doktorla yaptı. Daha sonra tiyatrocu Yetkin Dikiciler'le hayatını birleştirdi. Üçüncü evliliğiyse öğretim görevlisi Fırat Bey'le oldu. Bu boşanmanın ardından Akkaya, dördüncü eşi Kudret Sabancı'yla nikah masasına oturdu. Sabancı'nın kendisini oyuncu Sanem Çelik'le aldattığını öğrenen Akkaya boşandı. Oyuncu 5'inci evliliğini Harun Uygural ile geçen yıl yaptı.

GÖNÜL GEÇMİŞE 6 KOCA YAZDI
Sevilen sanatçı 1954'te 14 yaşında yaşını mahkemeyle 18'e yükseltti ve 32 yaşındaki Necdet Yazar'la evlendi. Yazar'ın kendisinden 27 yaş büyük ikinci eşi ise Bedii Çapa oldu. Yazar 1963'te bebek yüzlü jön Özden Çelik'e aşık oldu ve üçüncü evliliğini yaptı. Sanatçı daha sonra Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Metin O k t a y ' l a 1964'te evlendi. Taş bebek 1972'de işadamı Ercan Akın ile gizlice evlenerek herkesi şaşırttı ve sonra yine boşandı. Yazar 1979'da ise kendisinden yaşça çok küçük olan Sinan Birsel ile yeni bir evlilik yaptı. Bu evlilik ise bir yıl sürdü. Son evliliği ise 1997'de Fahrettin Akçınar ile oldu. Çift, 7 ay sonra boşandı.

YUVASI YIKILDI KÖPEK DERDİNE DÜŞTÜ!
Şöhret yolunda hala genç sayılan Petek Dinçöz isimli Sanatçı da 2008’de Can Tanrıyar’la evlendi. Geçtiğimiz aylarda boşanan Dinçöz, yuvasının yıkılmasını bir kenara bırakıp, evlilikleri esnasında edindikleri köpeklerin velayetini almak için dava açarak Türkiye Gündemini işgal etmişti.

BÜLENT ERSOY BİLE BİLE…
3 Nisan 1998'de kendisinden yaşça genç olan İzmirli Cem Adler ile evlendikten 1 yıl sonra bu eşinden ayrılan Bülent Ersoy ise popstar Alaturka isimli yarışmadaki öğrencilerinden(!) Armağan Uzun ile 2007 yılında evlenmiş 2008 yılında boşanmıştı.
 

Bu haber toplam 1726 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.