Konya'dan teröre lanet
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, İl Başkanı Ali Yücel, parti yöneticileri, partililer ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla 'Teröre Lanet' yürüyüşü düzenlendi. MHP Konya İl Teşkilatı önünde bir araya gelen grup, açılan büyük Türk bayrağı eşliğinde Hakkari Çukurca'da vatani görevini yaparken teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Piyade Er Rıdvan Adam'ın cenaze törenine katılmak için yürüdü. Yürüyüş sırasında terör örgütü PKK aleyhinde slogan atılarak 'tekbir' getirildi. Vatan Caddesi ve Nalçacı Caddesi'ni takip eden grup yaklaşık 3 kilometre yürüyerek şehit erin cenaze töreninin yapılacağı Mürşit Pınar Camii'ne geldi.
Yürüyüş sırasında resmi ve sivil polis ekipleri yoğun güvenlik önlemi aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.