Konyaspor Başkanı Özgökçen iddialı!: “Takımımız Sezonu Çok İyi Bir Yerde Tamamlayacak”

Konyaspor Başkanı Özgökçen iddialı!: “Takımımız Sezonu Çok İyi Bir Yerde Tamamlayacak”

İttifak Holding Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, 38 maçlık periyot içerisinde 90 dakikalık mücadeleyi tüm sezona yaydıkları zaman takımın sezonu iyi bir yerde tamamlayacağını kaydetti.

Özgökçen, mütevazi kadroyla sonuna kadar çalışmanın hakkını vererek bir yerlere gelme arzusu içerisinde olduklarını kaydetti.

Başkan Fatih Özgökçen, medya mensuplarıyla bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda başarılı Başkan Fatih Özgökçen açıklamalarda bulundu. Kulübün sportif başarısı ve ekonomik çalışmaları hakkında bilgi veren Özgökçen, "Genel itibariyle kulübümüzün sportif başarıları ya da sportif durumu herkesin malumudur. İnşallah sportif başarı noktasında da hem basketbol açısından hem futbol açısından sezon sonuna kadar iyi bir yerde olmayı arzuluyoruz. Ekonomik noktada çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Kulübümüze ne katkı sağlayabiliriz? noktasında yönetim kurulu üyelerimizle gece gündüz muhasebesini yapıyoruz, çalışıyoruz. Bu noktada da Konya'nın desteğini arkamıza aldık diyebilirim" diye konuştu.

Kulübe yeni kazandırılacak olan tesisler hakkında bilgi veren Özgökçen, "Tesisleşme noktasında geçen hafta sonu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum'un katılımıyla, Büyükşehir Belediyemizin ihale etmiş olduğu ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılacak olan, benim de son derece önem verdiğim projenin temelleri atıldı. İnşallah bu proje tamamlandığı zaman Konyaspor Kulübü belki de Avrupa standartlarının da üzerinde bir tesisleşme noktasına adım adım yaklaşacak. Şu andaki mevcut tesisimizi, yeni tesis tamamlandığında altyapımıza devredeceğiz. Mevcut tesis altyapıya devredildiği zaman Türkiye'de belki örneği az rastlanır bir altyapı tesisi olarak da Konyasporumuz'a katkı sağlayacak sporcularımızı yetiştirmeye gayret edeceğiz. Tabii ki bu yapılacak tesisler, hizmetler tamamıyla Konyaspor Kulübüne, Konya'nın spor anlayışına katkı sağlayacak iş ve işlemlerdir. Tesisleşme konusunda ne kadar çok ileri gidilirse spor kültürü açısından da Konyamız da belirli bir yere gelineceğini düşünüyorum." dedi.

 Özgökçen, "Takdir edersiniz ki taraflı tarafsız herkes objektif değerlendirme yaptığı zaman oynanan güzel oyunun insanlara zevk verdiğini kaydediyor. İnşallah, 38 maçlık bu periyot içerisinde 90 dakikalık mücadeleyi tüm sezona yaydığımız zaman inanıyorum ki Konyaspor Kulübü futbol takımı sezonu çok iyi bir yerde tamamlayacaktır. Şu anda bir şey söylemek doğru olmaz.  Sebebini işleme gayret ve hevesi içerisindeyiz. Bunu yaptığımız takdirde de sonucun iyi olacağını tahmin ediyorum" şeklinde duygularını ifade etti. haberfark.net

Konyaspor Başkanı Özgökçen iddialı!: “Takımımız Sezonu Çok İyi Bir Yerde Tamamlayacak”

Konyaspor Başkanı Özgökçen iddialı!: “Takımımız Sezonu Çok İyi Bir Yerde Tamamlayacak”

Kaynak:Haber Kaynağı

Bu haber toplam 208 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.