Selçuk Üniversitesinde Bayramlaşma
Rektör Prof. Dr. Okudan, rektör yardımcıları ile birlikte törene katılan tüm personelin elini teker teker sıkarak bayramlarını kutladı. Selçuk Üniversitesi’nin Türkiye’nin en gelişmiş üniversitelerinden biri olduğunu söyleyen Prof. Dr. Süleyman Okudan, büyük bir aile olan Selçuk Üniversitesi’nin her geçen gün daha da geliştiğini ve büyüdüğünü belirtti. Prof. Dr. Okudan, “Akademisyenlerimiz başta olmak üzere tüm çalışanlarımızın ve ailelerinin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmeyi diliyorum.” dedi.
Bayramlaşma programı sırasında akamisyenler başta olmak üzere tüm personel bayramlaşarak sıcak bir atmosferde sohbet etme imkanı buldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.