Sinan Güden HAS Parti Milletvekili Adayı Oldu
Yayınlanma:
Genel seçimlerin yaklaştığı günlerde siyasi partiler milletvekili adaylarını açıklamaya başladı.
Hilmi YOL
İlçemizdende bir çok milletvekili aday adayının başvurduğu adaylık listelerinde ilk belirlenen isim Sinan Güden oldu. Has Partiden milletvekili adaylığı açıklanan Güden çalışmalarına başladı. Has Parti Aksaray il başkanı Nurettin Akman ile birlikte ilçemizi gezen Güden Eskilli seçmenlerden oy istedi. Eskil'in adayı olduğunu ifade eden Güden,” İlçemiz siyasi olarak her yerde söz hakkına sahip olması gerekir. Partimiz yeni bir parti. İlçemiz halkının bize ve partimize sahip çıkacağından hiçbir kuşkumuz yok. Allah milletimiz için hayırlısını versin” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.