Yarı Finalistler Kesinleşti
Yayınlanma:
Bugün yapılan karşılaşmalarla yarı finale çıkan takımlar netleşti.
Eskil Belediyesi tarafından düzenlenen HİF herkes için futbol turnuvası çeyrek final maçları bugün sona erdi. Yapılan karşılaşmalar sonucunda Penatlılarla Simyasigorta Karadenizspor'u yenerken, Çukuryurtspor EskilGazetesispor'u 2-0 yendi. Son oynanan karşılaşmalardan sonra Simyasigostaspor, Meryemağılspor, Çukuryurtspor veKarşıyakaspor yarı finale yükselen takımlar oldu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.