.Ak Parti Eskil ilçe başkanlığı 10 Ocak Aktif Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle ilçemizde çalışan basın mensuplarıyla bir araya gelerek plaket verdiler. Ak Parti ilçe teşkilat binasında yapılan programa Ak Parti Mkyk üyesi Ahmet Kılıçaslan , Ak Part
Ak Parti İlçe Başkanlığı Eskil'de ki Gazetecileri Unutmadı
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.