Bahçeşehir’de eğitim heyecanı
2010-2011 eğitim ve öğretim döneminin başlamasıyla ilgili Özel Konya Bahçeşehir Koleji’nden yapılan törende konuşan Özel Konya Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Nurettin Ok, yeni döneminde okul olarak öğretime hazır olduklarını ve Konya’da eğitimin kalitesinin artırılması için katkı vermeye devam edeceklerini belirterek, “Türkiye’de olduğu gibi Konya’da yeni bir eğitim dönemine başladık. Bu dönemin Konya’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. 2010-2011 eğitim ve öğretim döneminde 72 öğretmenimizle 600 öğrencimize eğitim hizmeti vereceğiz. Okulumuzda 8 öğrencimize bir öğretmenimiz düşüyor. Bu oran Avrupa’nın üstünde bir orandır. Başarımız buradadır. Geçen yıl SBS’ de 6. ve 7. sınıflar içinde başarılarımız oldukça iyi idi. Yeni dönemde de başarılarımı devam edecektir. Başarının sınırı yoktur. Yeni dönemde de hep birlikte başarılarımızı taşıyacağız” dedi. Okumanın önemi üzerinde duran Nurettin Ok, konuşmasının devamında şunları dile getirdi: Aynı gün akşamda Özel Konya Bahçeşehir Kolejinin eğitimde 5. yıla ulaşması nedeniyle öğrenci velilerinin ve misafirlerin katıldığı bir kokteyl düzenlendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.