Kulu'da 100 kişiye CHP rozeti takıldı!

Kulu'da 100 kişiye CHP rozeti takıldı!

Kulu'da Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) katılan 100 kişinin rozet takılması töreni gerçekleşti.

Programa, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Ankara Milletvekili Levent Gök,  PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Gençlik Kolları Genel Başkanı Genç Osman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Yusuf Baştuğ, Konya Kadın Kolları Başkanı Damla Yılmaz, Kulu CHP İlçe Başkanı Ersel Çorum ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kulu eski İlçe Başkanı Vahdettin Yücel ile ilçe başkanlarıyla partililer katıldı. Kulu Ramiz Köfte salonundaki törenin açılış konuşmasını yapan CHP Kulu İlçe Başkanı Ersel Çorum, “Bugün partimize, farklı partilerden 100 yeni üye katılımı oldu. Kadın Kollarımızla birlikte Gençlik Kollarımızı da kurduğumuz partimizde, aramıza yeni katılan dostlarımız bize güç verdiler. Genel merkezimizden katılanlara il başkanımıza ve il yönetim kurulu üyelerimize bizleri yalnız bırakmadıkları içinde teşekkür ediyorum. Artık iktidarın gidici olduğu ortadadır. Partimizin iktidar yolu açıktır” diye konuştu.

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş da, “Ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Bürokrasisi tasfiye edilmiş bir durumdadır. Ekonomik kriz gittikçe derinleşmektedir. Doların yükselişiyle birlikte hayat pahalığı artmaya devam ediyor. İktidarın ülkemizi iyi yönetemediğinden dolayı da bir bahane arayışı içindedir. Bütün bunların karşısında duran tek kurum ve parti CHP’dir. Halkımız, iktidarın ülkemizi kötü yönetimi karşısındaki siteminde haklıdır. Birlikte ortak bir sinerji oluşturup, el birliğiyle partimizi iktidarı taşıyacağız. Ülkemizin tek kurtuluşu CHP’nin iktidardır” diye konuştu.

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener de, “Vatandaşlarımız iktidarı terk ederek, partimize yöneliyor. Bu durum CHP’nin iktidarının müjdesidir. Artık ülkemizde bir değişim sürece başladı. Önümüzdeki seçimlerde partimiz iktidar olacaktır. Onun içinde partimizin saflarında sizleri sıkı durmaya çağırıyorum. İktidar ülkemizin bir yangın yerine çevirmiş olup, yönetemediği gibi, ekonomisi de hiçbir zaman bu kadar kötü olmamıştır. Bugün partimize yeni katılanlara, ilçe başkanımıza, il yönetimimize, genel merkezden katılanlara da teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök ise, “Hepimizin amacı partimizi iktidara taşımak olmalıdır. Ülkemizin ve çocuklarımızın gelecekleri iyi olsun diye mücadele ediyoruz. Dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. Konyalı Genç kardeşimiz Gençosman Killik Gençlik Kolları Genel Başkanı seçildi. Ona, il başkanımıza ve milletvekilimizi çok görevler düşüyor. Konya’da siyaset yapmak çok zordur. Ama sizler Partimizin iktidar koşusuna destek vereceksiniz. Partimizin bayrağını yükseklere taşıyacaksınız. Buna inanıyoruz. Buradan bir moralle gideceğim. Genel Başkanımıza Konya arkanda artık Anadolu’ya çıkma zamanıdır diyeceğim. Şimdi partimiz CHP’nin iktidar zamanıdır. Partimize yeni katılan bütün arkadaşlarımızı kutluyorum. Herkese teşekkür ederek, ülkemizi hep birlikte güzel günlere taşıyacağız” dedi. 

 CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, “Bugün Kulu ilçemizde çok güzel bir katılım ve oluşum var. Bayrağımızı Kulu belediyesine asmaya ve partimizin iktidarına var mısınız? Sizlerden söz vermenizi istiyorum. Aramıza yeni katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye duygularını ifade etti.

Konuşmaların ardından CHP Kulu ilçesine yeni katılan üyelere rozetleri protokol üyelerince takıldı. haberfark.net

Bu haber toplam 524 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.