Şeyma ile Kazım görkemli bir törenle evlendi
Yayınlanma:
Güncelleme:
Özköprü ile Karadal ailelerinin mutlu günü
Konya'da ikamet eden iki aile; Beyşehir'den Safiye-Mehmet Özköprü çiftinin bir kamu kurumunda memur olan kızları Şeyma ile Eskil'in Oklava Yaylası'ndan Cennet-Nurettin Karadal çiftinin oğulları Karadal Perde'nin sahibi Kazım Karadal gerçekleştirilen düğün merasimiyle bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.
Önceki akşam Zirve Düğün Salonu'ndaki düğün merasiminde; Özköprü ve Karadal aileleri bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilerle yakından ilgilenirken, misafirlere Geleneksel Konya Düğün Pilavı ikram edildi.
haberfark.net
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.