Eğitimci-Yazar Ömer Lütfi Ersöz’den 5 çocuk kitabı birden!

Eğitimci-Yazar Ömer Lütfi Ersöz’den 5 çocuk kitabı birden!

Eğitimci-Yazar Ömer Lütfi Ersöz’ün önceki yıllarda yetişkinlere yönelik yayınlanmış olan bir birinden değerli eserlerine çocuklara yönelik yeni yayınlanan 5 adet kitap daha ekledi.. Böylece Ersöz'ün yayınlanmış eser sayısı 11’e çıktı.

Ömer Lütfü Ersöz, "Yayınlanmış eserlerim;  Damıtılmış Damlalar, Muhammedül Emin Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem Efendimizin Hayatı , Âyetlerin Işığında Peygamber Kıssaları ve Helâk Olan Kavimler, Görünmeyen İki Düşman Biri Nefsin Biri Düşman ile Sünnet Düşmanlığının Sebepleri ile Çocuklara yönelik olarak da Topal Veyis (Veysel).

Yeni yayınlanan 5 adet çocuk kitabının isimleri de;

 1-Güzel Yüzlü Yusuf 
2-Hayvanlarla Konuşan Süleyman
3-Güzel Ahlâklı İbrahim
4-Sabırlı Nuh’un Buharlı Gemisi
5-Mağarada Uyuyanlar (Ashab-ı Kehf )

Bu eserlerimi genç yavrularımıza aktarıp güzel ahlak sahibi çalışkan, gelecekte çok önemli başarılara imza atacak kişiler olarak yetişmesini amaçlamış bulunuyorum.  Ayrıca öldükten sonrası içinde amel defterimin kıyamete kadar açık kalıp sevaplara nail olmayı düşündüğüm için yazmış bulunuyorum.

  Kitaplarımı; Kardelen, Çimke Yayın Evlerinden, Kitap Dünyası, Enes Kitap Sarayı Şubelerinden, İnternet üzerinden satış yapan sitelerden, Ayrıca ekteki mail adresi veya telefon ile temin edilebilir.

kitapsatissm@gmail.com

0 505 410 94 36

 Kitaplarımın yayınlanmasında, satın alınıp okunmasında dua ve desteklerini esirgemeyen okuyucu kardeşlerimizin her birine gönülden şükranlarımı, saygı sevgi ve selamlarımı sunarım." dedi.

thumbnail-c1c78a79-2e57-4d5e-a2d0-e80f7efba292.jpgthumbnail-img-6367.jpg

haberfark.net

Bu haber toplam 803 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.