Kırmızı Reklam ödülleri Anadolu’da

Kırmızı Reklam ödülleri Anadolu’da

Kırmızı Ödülleri 8. yılında çok önemli bir adım atıyor ve Kırmızı Bölge’yi başlatıyor.

Sadece İstanbul dışındaki reklam ajanslarına açık olan Kırmız Bölge ile her reklamcının kendi kentine ulaşılıyor. 2003 yılından bu yana, sadece gazete ve dergi reklamları arasında yapılan bir üretkenlik yarışması olması sebebiyle, Türkiye’de bir ilk olan Kırmızı Ödülleri, bu sene, İstanbul dışında yer alan reklamcı ve reklam verenlere daha kapsamlı ulaşmak hedefiyle, Kırmızı Bölge projesini başlattı.

Yerel basın reklamlarında üretkenliğin artırılmasını özendirmek, İstanbul dışında bulunan reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla tasarlanan Kırmızı Bölge, en üretken reklamcı ve reklamverenleri alkışlamaya hazırlanıyor. Reklam sektörünü daha derinlemesine ve ülke çapında kapsamak amacıyla, İstanbul dışındaki reklam ajanslarının ayağına giden Kırmızı Bölge’ye, Eylül ayı itibariyle, www.kirmiziodulleri.com/kirmizibolge üzerinden başvuru yapılabilecek.

Kırmızı Bölge’de kategori birinciliği kazanan reklamların doğrudan, Kırmızı Ödülleri’nde, ilgili kategoride finalist sayılacağı ve ön elemeden muaf tutulacağı yarışmaya, son katılım tarihi; 3 Kasım 2010.

Toplam 18 kategori içeren ve katılan reklamların “Yaratıcılık ve uygulamadaki başarı” kriterleri ile değerlendirileceği Kırmızı Bölge’ye çok sayıda yerel reklam ajansının katılımı amaçlanıyor.

Tüm Türkiye genelindeki, reklamcı ve reklamverenlerin bir araya geleceği, yaratıcıklıklarını ve başarılarını kutlayacakları Kırmızı Bölge ödül töreni, Aralık ayında, Ankara’da düzenlenecek.

Bu haber toplam 1545 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.