Hukuk Balyozculara Fiske Vurdu!

      Ortaokuldan itibaren millet tarafından önce kendilerinin Allah(C.C.)’ın verdiği can ile oksijenden gayrisi, evlenmelerinden sonra ise bakmakla yükümlü olduklarının tüm ihtiyaçları maksimum seviyede karşılananlar velinimetleri, efendileri ve sahibi olan milletin canına, dinine,malına balyoz indirmeye teşebbüs etmişlerdi!!!

         Ekmeğini yiyip suyunu içtikleri, kendilerinin bindikleri vasıtalar ve kullandıkları silahları düşmana karşı kullanılmak üzere verilenleri düşmana karşı değilde verenlere karşı kullanmak için ”Balyoz Darbe Planı” hazırlamışlar.

    Anayasamızın İnanç hürriyetini, Yasamayı, Can ile mal güvenliğini teminat altına alan maddelerini ihlal edenler hazırladıkları bu darbe planında Fatih ve Beyazıt Camilerinin sahipleri olan milletin birer ibadet hanesi ve birde üstüne üstlük değer biçilemeyecek ata yadigârı tarihi eser olduklarına bile bakmadan bombalamak.

    Türkiye ile Yunanistan’ın savaşması, en azından savaşa girebilecek kadar bir birlerine düşman olmalarının sağlanması.

     Sadece Allah(C.C.)’ın son dini olan İslam’a inandıkları ve inançlarının gereğini yapmaya çalışan yüz binlerce insanı stadyumlara toplayarak akla hayale gelebilecek ve gelmeyen tüm maddi ve manevi işkenceleri yapmak.

        Sadece inandıkları gibi yaşamaya çalışan Üniversitelerde okuyan 1811 Öğrencinin fişlenmesi.

       Yine ülkemizin medeni ülkeler seviyesine çıkartılmasını savunan liberal ve muhafazakâr 34 gazetecinin tutuklanması gibi çalışmalar başta olmak üzere bu milletin anasından doğduğuna pişman edilmesini sağlamayı planlayan ve bunuda ilgili alt birimlerine tebliğ etmek için bunları düzenlenen seminerde bir araya getiren.

       Yapılacak askeri darbenin uygulanabilmesi için gerekli insan, araç ve gereçleriyle diğer lojistik desteğinde bir,bir sayıldığı bu planı yapanlara verilen ceza suçlarıyla kıyaslandığında yeterli olmasa da burada hukuk’un onlardan daha merhametli olduğu ortaya çıkıyor.

       CHP VE MHP TAVRI MİLLETİ YARALADI

      Yapmak istedikleriyle kıyaslandığında verilen cezaların devede kulak kalmasına rağmen uzun uzadıya yapılan araştırmalardan ve bu araştırmalardan sonra elde edilen suç delillerine dayanılarak Cezaların verildiği.

       Verilen karardan sonra bu milletin değerleriyle, milletin kendisine karşı yapılan planları gerçekleştiren ve bu planlarını uygulamaya koymak içinde tüm alt birimlerine bir seminer toplantısıyla bunun tebliğ edildiği delilerle kanıtlanmasından sonra mahkeme tarafından verilen bu karara karşı CHP’nin ve MHP’nin verdiği olumsuz tepki milleti içten yaraladı.

       MHP ve CHP’nin karara karşı aldıkları tavıra tepki gösterenler “Cuntacılara 27 Mayıs 1960’dan sonra hak ettikleri ceza zamanında verilmiş olsaydı Türkiye tarihindeki diğer kara lekeleri yaşamazdı.

       Verilen Cezalar yeterli olmasa da alınan kararın caydırıcılığından dolayı CHP’ ve MHP’nin, özelliklede MHP’nin desteklemesini beklerdik.”diyorlar.

        Ülkemizin ve milletimizin hiçbir zaman hak etmediği ve etmeyeceği bu tür çağ dışı, insanlık ve hukuk dışı kalkışmaların lügatimizden tamamen çıkartılması, milli egemenliğin eksiksiz ve tam hâkimiyeti için duygularla veya siyasi beklentiler yerine milletimizin ve ülkemizin çıkarlarının öne çıkartılmasının sağlanması için herkesin üstüne düşeni yapması ve yaptırması dileğiyle.

       Rabbim Yar ve Yardımcımız Olsun.

Bu yazı toplam 862 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.