Erdoğan Kaya

Erdoğan Kaya

Algı operasyoncuları havasını aldı

Algı operasyoncuları havasını aldı

Cumartesi gününe kadar Aksaray’da sanal alem üzerinden algı operasyoncuları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinginden sonra havasını aldı. Peşinen söyleyin Sayın Erdoğan’ın bir önceki mitingini Cumartesi mitingi nerede ise ikiye katladı. Aksaray’ın istediği tüm hizmetlerin sözünü verdi. Herhalde artık Aksaray’a deniz istemeyiz. Ak Parti Aksaray’da 4-0 yapamaz diyenler Cumartesi gününü görünce onlarda şaşırmıştır.

Hem Cumhurbaşkanlığında hem de Milletvekilliğinde tulum istedi. Meydandaki vatandaşta bunun sözünü verdi. İftar vakti olmasına rağmen halkın dağılmaması,20 bin civarında bir o kadar vatandaşın da Pazar Pazarında iftarda Reisi beklemesi görülen şey değil.

Adayları seversiniz sevmezsiniz, ama bu milletin Erdoğan sevgisine kimse engel olamaz. Dünyanın neresinde görülmüş iftara 20 dakika kalana kadar liderini dinleyen bir millet. Bu insanları inanın parayla o saate kadar tutamazsınız.

Aksaray’ın ilçelerini, kasabasını, köyünü ve Yunus’un memleketi diye sayan bir lider gördünüz mü? Yunus Emre’yi de artık tescillemiş oldu. Elinde not yok, bir şey yok, Akaray’a yapılan hizmetleri rakamlarla veriyor. Yapılacak hizmetleri tek tek anlatıyor.

Reis Aksaray’ı salladı hem de Aksaray’a yapılan 11 Trilyonluk hizmetleri sıraladıktan sonra, Ulukışla’dan Kırşehir’e uzanan yük trenin ihalesinin önümüzdeki günlerde yapılacağını, Hızlı trenin Antalya’dan Kayseri’ye kadar uzanacağını ve mutlaka geleceğinin sözünü verdi.

30 km. Çevre yolunun başlayacağının sözünü verdi. Çevre yolunun yapılması zaten Aksaray’ı uçurur. Mamasın barajından sulama yapan bölgeye yer altından su taşınarak damlama ile sulanacak projeyi başlatacağının sözünü verdi.

Gülağaç, Sarıyahşi ve Ortaköy’de yapımı devam eden gölet ve barajların en kısa zamanda bitirileceğinin taahhüdünü verdi. Aksaray Tıp Fakültesi Hastanesi’nin 400 yatağına ilave 200 yatak daha ilave edilerek 600 yatağa çıkarılacağını duyurdu.

En önemlisi yıllardır çözülemeyen Aksaray Belediyesinin başlattığı içme suyu projesinin hzla devam ettiğini. Dev arıtma inşaatının hızla yapıldığını söyleyerek şişe su içmekten kurtulacağımızın müjdesini verdi.

Yine Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgının geldiği günden bu güne uğraş verdiği sanayi projesinin yapılacağının müjdesini verdi. Yapılır mı yapılmaz mı diye hala endişe eden sanayi esnafı her halde artık rahatlamıştır.

Eğer Reis söz verdi ise bu hizmetler yapılır ve Aksaray şaha kalkar. Aksaray’a ne yaptı diye eleştiren art niyetliler Cumartesi günü cevaplarını almıştır. Bundan sonra artık Aksaray’a deniz istemezler. Ülkeye yapılan hizmetleri dünü ile bu günü ile kıyaslarlarsa konu anlaşılır.

Aksaray’ın gönlünü feteden genç aday Muhammed Aktaş’ın seçilmesinden artık endişe etmiyorum. Cumhurbaşkanlığı oyumu Reise Milletvekilliği oyumu başka partiye vereceğim diyenler zaten Ak Partili değil. Siz bir CHP’liden duyuyor musunuz Cumhurbaşkanlığı oyum Muharrem inceye, Milletvekilliği oyum başka partiye diyen.

Şu mübarek Ramazan ayında iftara kadar Reisi dinleyenler bu oyuna gelecek öylemi? Bunu uyduran başka partililerdir, ben reisçiyim yalanı atarak milleti kandırmaya çalışıyorlar. Cumartesi gelen bu kalabalık her iki oyunu da Reise verir.

Bu algıyı çıkaranlardan bazıları Cumartesi günü Reis gelmeden konuşan bir Milletvekilimizi 25 kişilik bir gurup Reisi desteklemek için gelmiş gibi meydanda vekili yuhaladı, algı operasyonu yapmak için. Sonrada kendilerine uygun işaretlerini yaptılar. Bu davranış hiçbir şekilde hoş olmadı. Aksine kendilerine zarar verdiği kanaatindeyim.

20 bin kişiye yemek veren Belediye kültür ekibini tebrik ediyorum. En ufak bir aksaklık yapmadan müükemmel bir organize ile hizmet ettiler, tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Erdoğan Kaya Arşivi