Ömer Lütfi Ersöz

Ömer Lütfi Ersöz

‘Kâfirler Topluluğuna Karşı Bize Yardım Et!’ Ya Rab…

Terörü Lânetliyoruz. Terör kimden ve nereden gelirse gelsin, Lânetliyoruz. Devletimizin şefkatini anlamayan, razı olmayan iç ve dış hainler, gafiller,İnşa Allah, zaman içinde göreceğiz ki; kudretine boyun eğmek zorunda kalacaklardır.

Âyet-i Kerimede: “…Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et!” (Bakara Sûresi âyet:286) buyrulmuştur.

Ya Rabbi;şehitlerimize rahmet eyle, gazilerimize acil şifalarbahşeyle…

Sıkıntılı ve acılı günlerden geçen milletimize sabır ve metanet lütfeyle…

Zalim ve teröristleri Kahhar ismi şerifinle kahr u perişan eyle…

Güzel ülkemiz, Türkiye’miz üzerinde; oyun, hile ve tuzak kuranların tuzaklarını başlarına geçiriver.

 Bizlere birlik, beraberlik ve kardeşlik şuuru ver…

Kâfirler topluluğunun Müslümanlara yönelik olarak uyguladıkları Haçlı seferleri ileAfganistan, Pakistan, Doğu Türkistan, Cezayir,Tunus, Libya,Filistin, Mısır, Yemen, Suriye ve Irak'tan sonra Türkiye’mizi de karıştırmak isteyen, onlara destek veren bütün şer odaklarını yerle bir eyle…

Salahattin Eyyubi'nin gerçek torunlarının şuurlu davranmalarını nasip eyle…

 Ya Rabbi! Terör ve haçlı ordusunun bütün hareketlerini bildirerek, güvenlik güçlerimizi teyakkuza yöneltecek devleti, milleti ve bütün kutsal değerleri için tarihe geçecek, gerçek kardeşlik dayanışmasını nasip eyle…

Selahaddin Eyyubi’nin inançlı, vefalı torunlarından, kalleşçe ve kahbece dökülen kanlara dur diyecek, güvenlik güçlerimize yönelik olarak, kurulan bütün tuzakları, yollara döşenen bombaları, saklanan silah depolarını ve benzeri hususlarda bilgisi olanların ihbarda bulunup, yardımcı olmalarını bekliyoruz.

Özellikle son yıllarda, Türkiye’mizin bütün kamu kurum-kuruluşları ile maddi ve manevi gücü, iyi niyetlerle seferber edilmiş, kardeşliğimizi temin etmek için, her türlü imkânı sunulmuştu. Bu gerçekleri hatırlayıp, hainliklere, dur demek için,Selahaddin’i Eyyubi’nin torunları, şimdi samimiyet sınavındasınız. Bu samimiyet sınavını başaracağınıza olan inancımızı somut girişimlerinizle göstermelisiniz. Tarih buna şahitlik edecektir. Görevini yapanlarla, yapmayanları, yapması gerekirken yapmadığı işler vesilesiyle herkesin hesaba çekileceği asla unutulmamalıdır. Bu yaşananlar karşısında bi taraf olanlar, bertaraf olmaya mahkûmdurlar.

Bizler; hak ve hakikat tarafında olarak, bütün zalimlere, kâfirlere karşı tavrımızı net ortaya koymalıyız. Bu uğurda hayatını kaybedenler, şehadet mertebesine ermektedirler. Şehadet mertebesine ermek de en büyük şereftir. Bu husuftaki müjdeleri de kısmet olursa bir sonraki yazımda aktarmaya çalışacağım. Bu vesile ile Şehitlerimize Allah (c.c.)' dan Rahmet,ailelerine ve Milletimize sabr-ı cemil diliyorum.

Rabbimiz; her türlü fitne ve fesattan bizleri koru. Bizi affet! Bizi bağışla! Bize acı! Sen bizim Mevla’mızsın.Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et!  Birlik, beraberlik ve kardeşlik hukukumuzun gerçek anlamda sağlanması duası ile sıhhat ve afiyetler dilerim.

omerlutfiersoz@gmail.com

Bu yazı toplam 1649 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.